Керамічна черепиця BRAAS

Керамічна черепиця – один із найпоширеніших  покрівельних матеріалів в світі. Незважаючи на технічний прогрес, сучасні технології породили цілий спектр покрівельних матеріалів, таких як: бітумна, цементно-піщана, металочерепиця та керамічна черепиця ніколи не поступиться в своїми позиціями.

Причини такого успіху являється її естетичний вид, довговічність і надійність. Керамічна черепиця з давніх являється еталоном архітектурної естетики. Покрівля із керамічної черепиці BRAAS наділена високою шумоізоляцією, поглинає шум дощу і вітру, не нагрівається під сонцем не накопичує статичної електрики, пожежобезпечна, стійка до біологічних впливів, не потребує ремонту.

Керамічною черепицею BRAAS можна зробити покрівлю практично будь-якої архітектурної форми. За допомогою додаткових елементів, які в комплексі складають пок івельну систему, можна красиво завершити карниз, закрити фронтон, пропустити крізь покрівлю трубу і встановити антену, встановити сходинки на схилі даху, для безпечного пересування.

Виробництво керамічної черепиці BRAAS використовуються традиційні матеріали: глину з домішками в різних пропорціях в відповідності з родовищем. На сьогоднішній день виробництво керамічної черепиці BRAAS практично повністю автоматизоване, і весь процес, від кар’єру з глиною до готової черепиці контролюється електронним обладнанням.

Натурально–червоний колір черепиця набуває в процесі випалу, за рахунок елементів заліза, які присутні в глині. Для отримання іншого кольору, черепицю покривають ангобою: на відформовану і висушену черепицю наносять рідку глину із спеціальними домішками для блиску, яка під час випалювання формує потрібний колір.