Керамічна черепиця Creaton


Компанія Creaton являється одним із європейських лідерів по виробництву     керамічної черепиці. Протягом свого  існування компанія Creaton (Креатон) максимально вдосконалила виробництво своєї продукції, і пропонує своїм клієнтам вироби унікальної якості. На сьогоднішній день досвіт компанії складає вже більш ніж 125 років, постійного виробництва та вдосконалення своїх продуктів.

Історія Creaton бере початок ще 1884р. коли в Баварії був заснований на той час надсучасний завод по виготовленню керамічної черепиці. 

Виробництво одразу отримало визнання і репутацію високоякісного покрівельного матеріалу.

У 1934 був заснований інший завод по виробництву плитки, який з 1945р. переходить на виробництво класичної пласкої керамічної черепиці. У 1992р. відбулось об’єднання цих двох виробництв під одним брендом – Creaton Berchtold & Ott GmbH.

Вже до 2000 року було відкрито ще три заводи, після чого виробництво перевищило 50 млн. одиниць на рік. До кінця 2001 року асортимент компанії Creaton був розширений за рахунок 18 нових форм іколірних комбінацій.

Найбільший закордонний завод був відкритий у 2004 році в Угорщині.

На сьогоднішній день компанія Creaton виготовляє близько 1000 різноманітних варіантів форм і відтінків. Жоден з інших виробників не може похвалитись такою гамою продукції.

Основні переваги черепиці Creaton:

  • ·Екологія. Компанія Creaton приділяє особливу увагу навколишньому середовищу. Тому все від умов праці до виготовлення продукції відповідає найвищим екологічним нормам Європи.
  • ·Дизайн. Каталог компанії налічує більше 100 відтінків і 25 моделей черепиці, що дозволяє обрати якісне покриття на будь який смак.
  • ·Якість. При правильному монтажі компанія Creaton надає офіційну гарантію від виробника на термін 50 років.
  • ·Інновації. Компанія постійно вдосконалює свої продукти, одна з останніх новинок це спеціальне покриття, яке захищає від підвищенної вологи, температурних перепадів і появи моху на поверхні та старіння.

Метою компанії Creaton є виготовлення екологічнр чистої, високоякісної продукції використовуючи екологічно чисті матеріали. З керамічною черепицею від Creaton ви кожного дня будете відчувати надійність та благополуччя.