Керамічна черепиця Koramic

Концерн Wienerberger займається виробництвом керамічної черепиці KORAMIC (Корамік) з 1819 року. Заснована у Відні, компанія є однією з найбільших у світі по виробництву натуральної черепиці з глини . Філії компанії знаходяться в 16 країнах по всьому світу. Черепиця виробництва Koramic – це один з кращих елітних продуктів у своїй галузі , один з передових лідерів якості .

У всьому світі Koramic цінується за відмінне поєднання високої якості і досконалої форми , характерну надійність замкової системи. Модельний ряд керамічної черепиці налічує більше 300 найменувань. Випускається понад 20 видів найрізноманітніших профілів , 12 кольорів і безліч всіляких варіанти обробки.
У наш час керамічна покрівля – це символ достатку , престижу , благополуччя та впевненості у завтрашньому дні. Не дарма багато сучасних покрівельних матеріали мають зовнішній вигляд «під натуральну черепицю ».
          Природним кольором керамічної черепиці після випалу є насичений червоно- коричневий або , так званий , натуральний колір , який виходить за рахунок присутності в глині ​​оксидів заліза. З часу натуральна черепиця покривається патиною і трохи темніє. А все різноманіття кольорів і відтінків глиняної черепиці , яке представлене сьогодні на ринку , досягається за рахунок процесу нанесення ангоби . Ангоб – це змішана з водою порошкоподібна глина , в яку додані різні мінеральні речовини, що дають при випалюванні відповідні кольори і відтінки . Ангобована черепиця не змінює свого кольору з плином часу. Іншим варіантом покриття черепиці є глазур. Вона являє собою склоподібну масу , яку наносять на поверхню заготовки черепиці перед випалюванням. При високих температурах глазур твердне , утворюючи захисний шар по всій поверхні черепиці.
         Цей високоякісний покрівельний матеріал має безліч переваг – це естетичний зовнішній вигляд, надійність і довговічність , вогнестійкість , а так само абсолютна стійкість до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури та інших кліматичних чинників. Керамічна черепиця має низьку теплопровідність . Також добре відома її здатність поглинати шум – черепиця володіє хорошою звукоізоляцією і не накопичує статичну напругу. Термін служби якісної керамічної черепиці без необхідності проведення ремонту – більше 100 років.
         Пропонована нашою компанією керамічна черепиця KORAMIC , завоювала визнання кращих архітекторів і будівельників Європи. Глиняна черепиця торгової марки Koramic  німецького виробництва – кращий матеріал для ексклюзивного , з точки зору архітектури , оформлення даху .