Керамічна черепиця Rоben

Німецька компанія Röben за своїх 150 років існування виросла з одного заводу по виробництву цегли у величезний міжнародний концерн керамічних будівельних матеріалів. Наразі компанія Röben – це найбільше приватне підприємство в Німеччині по виробництву будматеріалів з випаленої глини, яке відрізняється своєю новизною, і тонким відчуттям по відношенню до потреб сучасного будівництва.

На протязі всього цього терміну компанія набирала бездоганну репутацію, удосконалюючи технологію та піднімаючи якість своєї продукції. Що дозволило їм зайняти лідируючі позиції на світовому ринку будівельних матеріалів .

Зараз група Roben (Рёбен) – це 15 заводів в Америці та Європі, які спеціалізуються на виробництві матеріалів із випаленої глини: клінкерної цегли, керамічної черепиці, фасадної плитки, дорожнього клінкеру. Асортимент продукції складає близько 1500 виробів.

Однією із основних переваг натуральної черепиці Roben являється абсолютний опір впливу шкідливих речовин. Різноманітні агресивні чинники навколишнього середовища такі, як ультрафіолетове випромінювання, кислотні дощі, перепади температур і т.д. не впливають на вид і дієздатність натуральної черепиці Roben. Завдяки високій морозостійкості компанія Roben надає 30 — річну гарантію на свою черепицю. Термін служби керамічної черепиці складає 100-150 років при мінімальних затратах, що робить її лідером серед інших покрівельних матеріалів.

Завдяки своїм властивостям керамічна черепиця Roben повільно нагрівається літом, та є надійним захистом від холоду взимку, також великою перевагою є висока ступінь поглинання шуму під час дощу, що робить її незамінною при влаштування покриття мансардних приміщень. Якісним показником черепиці являється її червоний колір, який підкреслює особливість натуральної керамічної черепиці Roben.

Вибір кольору досягається за допомогою спеціального натурального покриття різноманітних відтінків (ангоб), який наноситься на черепицю перед випалюванням. Під впливом високої температури ангоб з’єднується в одне ціле, що дозволяє черепиці навіть після кількох десятиліть не втрачати свій першочерговий колір.

Каталог черепиці Roben