Керамічні блоки POROTHERM

 

Австрійський концерн Wienerberger являється найбільшим виробником будівельної кераміки в світі. Величезний досвід по виробництву цегли разом із новітніми технологіями виробництва гарантує найвищу якість продукції.          

Під брендом Поротерм (Porotherm) компанія Wienerberger пропонує пустотілі  керамічні блоки для стін та перекриттів.Структура

Пустотілі керамічні блоки Porotherm виготовляють із глини високої якості. Їх форма і розміщення пустот запроектовані таким чином, щоб з них можна було швидко зводити стіни з найкращими теплоізолюючими властивостями, що підтверджується багатократними лабораторними дослідженнями, які проводились протягом багатьох років.

Найсучасніші технологічні рішення і виробниче обладнання в поєднанні із суворим контролем, дозволяють гарантувати високу і стабільну якість виробів. Блоки Porotherm товщиною 50см, 44см, і 38 см використовують для зведення зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення; блоки товщиною 30см, 25см. для будівництва внутрішніх або зовнішніх стін, які згідно норм потребують додаткове утеплення, а блоки 11,5см та 8см, для влаштування внутрішніх перегородок.

Основною перевагою блоків Porotherm є можливість зведення одношарової стіни, яка не потребує додаткового утеплення, завдяки своїм теплоізоляційним властивостям. Блоки Porotherm стабілізують вологу в приміщенні на сприятливому для людини рівні і постійно підтримують здоровий мікроклімат в приміщенні.

Маючи оптимальну масу вони акумулюють і підтримують тепло в приміщені, а також приймають безкоштовну енергію сонця. 

Одношарова стіна з блоків Porotherm це:                                

  • Тепло – стіна із блоків Porotherm – це одношарова конструкція  з коефіцієнтом  теплопровідності λ= 0,14 Вт/(мК). Щоб досягнути таких тепло ізолюючих властивостей, як у блоків Pоrotherm 38 P+W зі звичайної цегли, товщина стін повинна складати з пустотілої цегли не менше 1,7 м, а з повнотілої 2,2м. До того ж,  теплотехнічні характеристики поризованої кераміки не змінюютья проягом всього терміну експлуатації будинку.  
  • Економія – при зведенні одношарових стін із блоків Porotherm досягається економія на матеріалах і роботах по влаштуванню утеплення. Розхід кладочної суміші зменшується в 3 рази. Значна економія також досягається вже на етапі зведення фундаментів за рахунок відносно незначної власної ваги стіни.
  • Довговічність – споруди зведені з випаленої глини використовуються людством вже протягом багатьох століть. Довговічність одношарових стін також забезпечується їх однорідністю. Утеплення керамічних  стін знижує довговічність стіни в цілому, так як довговічність утеплюючих матеріалів неспіврозмірно менше довговічності кераміки.
  • Комфорт – для створення комфортних умов проживання в будинку потрібні такі параметри, як: температура, вологість та швидкість руху повітря.  Якщо підтримка температурного режиму можлива практично в будь-якому будинку, то підтримання балансу вологості повітря досягається в будинках тільки з  природною вентиляцією та стінами із небагатьох матеріалів. Одним з таких матеріалів є Porotherm, який забезпечує “дихання” стін, або іншими словами – забезпечує встановлення балансу вологості в будинку.
  • Теплова інерція – cекрет блоків Porotherm заключається в наявності великої кількості маленьких пор заповнених повітрям, які утворюються в результаті додавання в глиняну масу під час виготовлення стружки з деревини та її згорання під час випалення. Приймаючи енергію сонця та зберігаючи тепло в приміщенні, будинки з керамічних блоків повільно охолоджуються зимою, і зберігають прохолоду літом.
  • Екологічність – блоки Porotherm виготовлені із натуральної сировини – глини. В якості домішок використовується тільки пісок і дерев’яна тирса.  Мінерали глини  поширені фактично по всій поверхні Землі  та  абсолютно безпечні для людини.  
  • Висока міцність – керамічних блоків Porotherm дозволяє зводити будівлі у кілька поверхів. Міцність на стиск не менше 10МПа ( марка міцності на стиск М100). При такій міцності руйнуюче навантаження на один блок Porotherm 38 P+W складає більше 95т.
  • Вогнестійкість -будівлі із керамічної цегли в залежності від товщини стіни мають вогнестійкість до 4-ох годин, що безпосередньо впливає на безпеку нашого життя.
  • Простота кладки.  Кладка стін із блоків Porotherm однорядна, що сильно спрощує зведення стін. Відсутність розчину у вертикальних швах зменшує його витрату, спрощує технологію кладки і підвищує продуктивність кладочних робіт.