Клінкерна цегла Roben

             

Облицювальна клінкерна цегла Roben – це символ вікових традицій, та найбільше приватне підприємство в Німечинні по виробництву будівельних матеріалів з випаленої глини. Вся продукція цієї марки з моменту заснування першого виробництва (1855р.) і по сьогоднішній день складається виключно із натуральної глини і має чудові  характеристики.

Для виготовлення клінкерної цегли компанія Roben використовує найсучасніші технології. Якість сировини постійно контролюється в спеціальній лабораторії.

Під час виробництва клінкерної цегли глину перемішують до однорідної маси, і придають їй потрібну фактуру. Після чого випалюють при високій температурі, для досягнення різноманітних кольорів і відтінків, цеглу ангобують: на невипалену цеглу наносять тонкий шар (0,2 – 0,3мм) шар натуральної білої або кольорової глини. За допомогою такого методу клінкерна цегла Roben може набувати крім традиційного червоного кольору таких відтінків як, червоно-голубий, коричнево-голубий, різноманітних відтінків білого, сірого, чорного, а також бургунд і колір опалого листя.

Широкий вибір компанія Roben пропонує також у вигляді фігурної клінкерної цегли. За допомогою якої можна оригінально оздобити будинок, перетворивши його в елемент мистецтва. Якість продукції Roben не підлягає ніякому сумніву: морозо- і зносостійкість, міцність, довговічність, низьке водопоглинання, яке характерне для клінкерних виробів, відсутність реакції з хімічними речовинами і звичайно вишуканий, благородний вид – все це про клінкерну цеглу Roben.