Клінкерна цегла TERCA

Під брендом Терка (TERCA) компанія  Вінербергер (Wienerberger)пропонує керамічну цеглу для фасадів та тротуарів.  Облицювальна керамічна цегла має чудові декоративні і екологічними властивостями, і в цей же час, облицювальна цегла – розумна інвестиція в майбутнє збудованого будинку, фасад якого повинен            не тільки милувати око, але і протистояти примхам погоди.

 Керамічна облицювальна цегла Terca в багато разів переважає по стійкості інші фасадні матеріали. Одношарові стіни з зовнішньою штукатуркою вже через кілька років потребують ремонту, який потребує немалих коштів. Облицювальна клінкерна цегла – це ідеальне рішення, як з технічною і естетичної, так і з економічної точки зору. Його довговічність дозволяє запобігати в майбутньому неоправданих витрат по ремонту фасаду будинку.

Керамічна фасадна цегла Terca — це ідеальний матеріал для облицювання фасадів будинків, огорож та об’єктів малої архітектури. В процесі виготовлення клінкерної цегли спеціальні тугоплавкі глини випалюють при температурах вище + 1000 С. При цьому клінкер отримує високу механічну міцність, морозостійкість та стійкість до агресивних речовин в атмосфері.

Завдяки ангобам, які наносяться на клінкерну цеглу Terca, вона набуває крім традиційної кольорової гамми цеглясто-червоного, оливкового, пісочно-жовтого різноманітні кольори і відтінки. Нанесення різноманітних текстур на лицьову поверхню цегли, і кольорові ефекти відкривають широкі можливості при виконанні ідей власного будинку.

 

 

Переваги клінкерної облицювальної цегли Terca:

  • Естетичний, престижний фасад, який створює індивідуально неповторний образ будинку;
  • Екологічно чистий матеріал з натуральних компонентів;
  • Фасад, який не потребує експлуатаційних витрат, зберігаючи свій першочерговий вид протягом багатьох десятиліть;
  • Надійний захист стін від атмосферних впливів, стійкість до впливу механічної, хімічної і біологічної природи;
  • Висока міцність ( марка М 350);
  • Відсутність висолів і необхідності в догляді за фасадом.