Мансардні вікна VELUX

Вже понад 75 років тому компанія Velux винайшла мансардні вікна, і продовжує спеціалізуватися виключно на цьому виді продукції. Довіра покупців сьогодні говорить, що прагнення компанії увінчались успіхом. Зараз Velux це – безліч заводів в 11 країнах світу, торгові філіали більш ніж в 40 країнах і близько 9000 робітників, які працюють над створенням комфорту у Вашого будинку.

На українському ринку мансардні вікна Velux появились 20 років тому, і дуже швидко завоювали популярність покупців, завдяки своїй кращій споживчій якості. До основних характеристик всіх моделей вікон Velux являється їх надійна герметичність, відмінне шумопоглинання, легкість та міцність. Завдяки високій механічній міцності мансардні вікна Velux дозволяють витримувати сильні перепади температур та сильні снігові навантаження.

Під час виготовлення вікон Velux використовують одно- або двокамерні  склопакети, які виготовленні із загартованого скла товщиною 3-6 мм. Простір між склом заповнений аргоном або криптоном, а на поверхні нанесено спеціальне тепло відбиваюче покриття. В сумі це дає максимальне енергозбереження і дозволяє надійно утримувати тепло в мансарді і не пропускати в приміщення холодне повітря з вулиці.
Рами мансардних вікон Velux виготовляють із дерева північних хвойних порід, що забезпечує надійну міцність та незначну вагу конструкції.

При виборі мансардного вікна слід звернути увагу на висоту нижнього краю віка від підлоги. Для зручного обзору його потрібно встановлювати на рівні 90-110см. від рівня підлоги.

Крім високої якості фірма Velux відрізняється і підвищеною турботою до своїх покупців, про що свідчить велика система сервісного обслуговування. Також всі вікна Velux і всі аксесуари до них мають як гігієнічний сертифікат, так і сертифікат відповідності.