Купити керамічну плитку клінкер ROBEN від європейських виробників

 

Перейдіть до каталогу та оберіть якісну плитку європейських виробників саме для вас!

Купити клінкерну плитку Робен (Польща) Купити клінкерну плитку Робен (Німеччина)
Клінкерна плитка Roben (Польща) Клінкерна плитка Roben Premium (Німеччина)

Перетворіть свої стіни на шедевр за допомогою клінкерної плитки! Наш асортимент клінкерної плитки забезпечить унікальний вигляд будь-якому приміщенню. Завдяки різноманітності кольорів, розмірів і різновидів оздоблення ви можете легко створити ідеальний вигляд для свого будинку. Клінкерна плитка легко чиститься, доглядати за нею одне задоволення.

Клінкерна плитка або іншими словами плитка під цеглу – це справжній тренд у сучасному індивідуальному будівництві. Клінкер є одним із найбільш екологічно чистих матеріалів, тому що виробляється тільки з натуральної сировини. Основою плитки під цеглу є особливий сорт глини, який піддається випалу при температурі 1200 градусів. В результаті створюється клінкерна плитка, яка має наступні властивості:

  • мінімальний відсоток водопоглинання – від 1 до 8%;
  • стійкість до морозів;
  • підвищена зносостійкість;
  • захищеність від зовнішнього кліматичного впливу;
  • несприйнятливість до хімічної дії;
  • тривалий термін експлуатації;
  • однорідний тон плитки, який не дає сколам і подряпинам сильно зіпсувати зовнішній вигляд.

Ще однією незаперечною перевагою є те, що європейський клінкер представлений у різноманітних дизайнерських рішеннях. Відрізнятися може фактура, забарвлення та загальний зовнішній вигляд.

 

Ціна на керамічну клінкерну плитку

Компанія «Оксамит Захід» пропонує вам великий вибір клінкерної плитки, в тому числі плитку під цеглу. Вона є високоякісною імітацією цегляної кладки, після облицювання її практично неможливо відрізнити від фасаду з клінкерної цегли стандартного формату. Таке облицювання значно легше, ніж кладка, її монтаж займає менше часу.

Ціна на керамічну плитку залежить від найменування виробника та ряду технічних характеристик. Перегляньте каталог з різноманітними моделями керамічної плитки та оберіть найкращий варіант саме для вас, або залиште заявку на сайті і наш менеджер зв’яжеться з вами у найкоротший термін і надасть вичерпну консультацію. Ціна керамічної плитки у нашому каталозі вас приємно здивує.

Оновіть свій дім сьогодні за допомогою клінкерної плитки адже це ідеальний спосіб додати стилю та вишуканості будь-якому простору!